KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8358379
nr 835 8379
Skulptur
Trä, Vattenbuffel, längd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 juli 2013
kl 20:07:29
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr